19e Eeuws keramieken vat met druivenranken, kraan en houten voet. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke diorama. Driemaster in notenhouten vitrine. Circa 1920. Afmeting: 59 x 48 x 11 cm. In goede staat.
Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.
Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier theestoof met emmer + messing handvat. Circa 1860. Afmeting: 42 x 29 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot divers antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Eikelkan, maten theebus, borden, strooier. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...
Vier delen oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Eén grote gemerkte tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Eén klepkan, 19e eeuw. Twee kaarskandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude gietijzeren voorzet gashaard met dak. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 140 x 37 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren schaal met drie bronzen eenden. Circa: 1930. Afmeting: 10 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met messing sluitingen. Uitgave van Joh. de Liefde Utrecht. Circa 1800. Met lederen band. Afmeting: 8 x 26 x 32 cm. In redelijke staat.
Antieke vuurvergulde bronzen roofvogel (Vlaamse gaai) met ring in zijn snavel op granieten basement. Circa: 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart-houten klok wandconsole met verguld lijstwerk. Afmeting: 33 x 26 x 42 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Twee oude gesigneerde Oosterse houtgestoken visitekaarthouders met Japanse figuren. Gesigneerd Dauienne. 20e Eeuw. Afmeting: 91 - 95 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil petroleumlamp met glazen pegels en gekleurde glazen stenen in kap. Circa 1915. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.
Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.
Twee grote tinnen Giovanni Patrini kaarskandelaren en één bewerkte tinnen fruitschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm en 11 x 26 cm ø. In goede staat.
Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...
Antiek Japans bronzen standaard met natuurstenen geluksbal. Circa 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde Parkerpen, vulpotlood. met gravure. In goede staat
Oude Turkse koperen tafellamp met albasten poot. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oude Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan met landschap decor, boerderij met figuren. 20e Eeuw. Deukje bovenrand. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...
Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke Joodse kopergeslagen kerkelijke kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: circa 65 x 50 cm ø. In goede staat.
Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.
Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Engelse koperen kolenkit met schep. Circa 1870. Afmeting: 51 x 33 x 50 cm. In goede staat.