Tien maal Leerdam glaswerk. A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borrelglazen, zes schaaltjes en vaasje. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek waaierkristal. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal glaswerk. 20e Eeuw. Eén asbak, Maastricht. Eén geplooide moderne glazen schaal met ruitdecor. Afmeting 14 - 18 cm. In goede staat.
Zes Mille Fiori-stijl glazen vaasjes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmetig: 6 - 10 cm. In goede staat.
Kristallen fruitschotel met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. fruitschotel met accoladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Biedermei...
Opaline tafelstuk met zilveren voet, 835/000 op houten basement. 2 Opaline vaasjes, sigarettenbeker en luciferdoosjeshouder, met geschulpte omgekrulde rand op zilveren ronde voet met bewerking geplaa...
Moderne kunstglazen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Murano glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 54 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.
Twee Boheems kristallen dekselpotten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø / 21 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote Poolse kristalglazen Jablonski vaas. Blauw/transparant. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vijftien stuks oude/antieke glazen. Gegraveerd en met goudrand. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen gember dekselcoupe. Enkele chips. Afmeting: 38 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke bewerkte glazen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen stier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 37 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zestien diverse parfumflacons inclusief twee likeurglazen. Diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 15 cm. In goede staat.
Acht glazen stopflacons met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Acht diverse glazen karaffen, onder andere Jugendstil etc. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.