Antieke vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Afmeting: 70 x 65 cm. In goede staat.
Vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Zijn stukjes af. Afmeting: 100 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten hoeketagere-tafeltje met vlechtwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 94 x 52 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Hollandse Willem III wortelnoten damesbureau met originele bijpassende stoel. Bureau heeft uitschuifbaar blad, drie lades + sleutel. Circa 1860. Afmeting: 118 x 82 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten scheerspiegel. Spiegel is in hoogte verstelbaar. Afmeting circa 120 x 50 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse hoekkast met mahoniehout belijmd. Beschadigd. Afmeting: 113 x 73 x 36 cm. In redelijke staat.
Groot antiek handbeschilderd kamerscherm met Chinese decors. Circa 1915. Afmeting: 174 x 140 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Circa 1870. Minimale beschadigingen. Afmeting: 75 x 50 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten wijntafeltjes met drie-spant klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 42 cm ø. In goede staat.
Duits eikenhouten Gründerzeit cylinder dames schrijfbureau met lades en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 115 x 53 x 83 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.
Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met jalouzie roldeur. Circa 1915. Afmeting: 126 x 49 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten lyra naaitafel met wolzak en vergulde messing versieringen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 46 x 33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ronde Empire tafel met zwart marmeren blad, vergulde messing versieringen en volle zuilen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71x 102 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.