Grote oude Engelse keramieken Toby Jug. Gemerkt B:P. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: 27,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Groot porseleinen steenbokrijder. Naar oud voorbeeld, Napels gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Kantonese Chinese Familie Rose vazen met salamanders, goud en figuren decors. Beide beschadigd. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afm...
Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Elf oude kleine Chinees porseleinen vaasjes met vogels en figuren decors en Chinese tekens, met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal handbeschilderde Rosenthal porseleinen kop + schotel. Eén bord R.S.Suhl, melonenesser in Murillo + goud decor. Afmeting: 11,5 x 13,5 ø. / 2 x 22 cm ø. In ...
Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.
Tien oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden met handgeschilderde florale decors en gecontourneerde omranding. Circa 1930. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Japans porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude/antieke Hollandse tegels met divers decors. 19e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel figuren. Goebel, West Germany. Eén maal meisje + jongen muzikanten. Eén maal jongen met konijnen. Eén maal meisje met vogel op hek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Twee maal 18e eeuwse Imari schotels, één haarlijn. Acht kopjes, Kang Xi en Capucijner. Drie kopjes haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede st...
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuur decor in boot. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In redelijke staat.
Aparte 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met Kang Xi merkteken en tijgers en Foo honden decors. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en melk en bloed figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Oude porseleinen postkoets met vergulding. Dresden Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Vinger beschadigd. Afmeting: 25 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Lot van zes-en-dertig antieke Jugendstil keramieken wandtegels. Circa 1915. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: circa 14 x 14 cm. In goede staat.
Zeven delen oud goud-Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén dekselvaas, twee vazen, twee kommen en twee borden. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Fayence Delfts blauwe borden met chinoiserie decors. Beide één rand restauratie. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen fijn gedecoreerde borden met gecontourneerde omranding en goud decor. Eén oestervormig. Ronde bord heeft twee haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 32 cm. In redelijk/...
Grote antieke Chinese porseleinen gemberpot met florale decors. Haarlijnen bodem. Afmeting: 22 x 20 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Antiek Petrus Regout Maastricht boeren bont servies. Circa 1900. Bestaande uit: Vijf ovale schalen, elf kopjes, zeven-en-twintig schotels, twee opdienschalen, vijf soepborden, elf borden, twee suikerp...
Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Zes antieke tegel/tableaus, divers. 18e - 19e Eeuw. Drie maal mangaankleur. Eén blauw Barok, restauraties. Eén religieuse tegel. Eén blauw/zwart, restauratie. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede s...
Twaalf Duitse porseleinen transparante plaquettes met diverse decors. Gemerkt met kroon P.W.P. 1817. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde Fürstenberg porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.
Groot Delfts blauw, oud Delfts wandsierbord. Naar eiervrouwtje Bloemaert. Randschade. Afmeting: ø 42,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Dresden porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Drie maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Handbeschilderd, met florale, dieren en goud decor. Eén theepot, één kandelaar en één dekseldoos. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Vier maal Herend porselein. Eén grote vaas, twee kop + schotels, één dekseldoos. Handbeschilderd met florale, insekten en vogel decor. Afmeting: 5 - 26 cm. In goede staat.
Vijf delen Hollands Makkum aardewerk. Vier sierborden en één bord met een gecontourneerde zilveren beugel, 925/000, voorzien van een opengewerkt biedermeier motief. MT.: J.Helweg, Amsterdam, jl.: T:18...
Grote Japanse Imari porseleinen kom met een Hollandse viermaster, met goud en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met rotspartij, vogels en bloesembossen decor. Circa 1920. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke Duitse Fayence klepkannen. Handbeschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijstkommen met onderschotel en deksels. Met florale en goud decor. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Lot van negentien stuks divers Chinees porselein. Diverse beschadigingen, en hele delen. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Imari, Familie Rose, Amsterdams bont, Kang Xi, Qung Lung etc. Afmeting: 4 - 22 cm...
Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierborden, gecontourneerd met florale decors + goud decor. Eén bord van de set van twee beschadigd. Rest goed. Afmeting: 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee dozen met oude/antieke Chinese inktstenen met afbeeldingen en Chinese tekens. Eén doos met acht stuks. Eén doos met één grote plaquette. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese dozen met inktstenen voorzien van figuren + Chinese tekens decors. Eén doos met tien inktstenen. Eén doos met tien gekleurde inktstenen. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Delfts blauwe keramieken dekselvaas. Gemerkt APK. Geribbeld en acht-kantig. Circa 1900. Afmeting: 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Engels Wedgwood Creme Ware porseleinen servies. Bestaande uit: 12 Eierdoppen, botervloot, 12 soepkommen, koffiepot, suiker + melkpot, 15 kop + schotels, dekselpot. Minimale beschadiging mogelijk. Twee...
Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse celadon pijpvazen met bloesemtak decor. Circa 1880. Eén vaas chips. Afmeting: 18 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes oude Duitse KPM porseleinen kraagvazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Twee antieke Duitse Nymphenburg porseleinen dekselvazen met zwarte glazuur en handgeschilderde florale decors in rose. Circa 1920. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Zeldzame polychrome geschilderde tegel. M. Stibbe & Co., Keizersgracht, Amsterdam. Ivora Gouda. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Eén grote Kantonese Familie Rose dekseldoos. Afmeting: 20 x 10 x 7,5 cm. Twee Familie Rose dekseldoosjes. Minimale chips. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/goede s...
Grote antieke Chinese porseleinen penselenhouder met tekst en figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse aardewerken figuren. Eén porseleinen paard, tweede helft 20e eeuw. Eén porseleinen vogel, KPM. Eén keramieken schenkkan Fayence, in de vorm van een eend, 18e - 19e eeuw. Besch...
Twee antieke Chinees porseleinen trekpotjes met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse goud-Imari porseleinen pijpvaas. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Groot lot oud Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Drie Imari gemberpotten, Vier celadon borden, vier celadon schalen + diverse bloempotten sets. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 23 ...
Zeven 19e - 20e Eeuwse Duitse steengoed bierpullen/schenkkannen. Diverse beschadigingen. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Grote oude Makkumse Fayence polychrome fruitmand met fruit decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken Jugendstil-stijl schenkkan met bronzen naakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Delfts aardewerk. Eén maal polychrome apothekerpot Aureum, goed. Eén maal bord Chinees decor + visser, goed. Eén maal groot bord met chinoiserie decor floraal, barst. Afmeting: 23 ...
Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Furstenberg porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Villeroy en Boch bloempot met florale en landschappen decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 33 x 37 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden met gecontourneerde omranding. Met tuin + paradijsvogel decor. Kleinere bord chip. Afmeting: ø 21,5 cm + ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Groot Royal Copenhagen porseleinen beeld. Moeder met jongen. Met initialen I.P.I. 1552 l.a. Afmeting: 28,5 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Acht antieke Hollandse polychrome wandtegels met diverse figuren decors. Eén gelijmd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels, floraal. Twee maal Delft, De Klaauw, chips + restauratie en lampetkan. Letters S.Z. Eén keer Frankrijk?. Afmeting: 30,5 - 34,5 cm ø. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Chicken schaal met kippen en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam groot antiek Chinees Familie Rose bord met bloemen decor en bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: ø 37,3 cm. In matige staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma vaas op houten console. Bovenrand + voet beschadigd. Afmeting: 95 x 45 ø. In matige staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Vrouw met piano, en man met cello. Afmeting: 25 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Weens porseleinen Jugendstil vazen met goud en florale decors. Goud iets sleets. Circa 1915. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier grote Villeroy & Boch porseleinen borden. Jardins Francais. Vaatwasser bestendig. 21e Eeuw. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Engelse keramieken honden. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.