Grote oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met diepe omranding, oker-gele glazuur en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 31 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Drie maal minimale chip. Eén maal met haarscheur. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud Chinees jade. Onder andere: Armbanden, snijstukken, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 cm ø. In goede staat.
Prachtige antieke polychrome Purmerend plateel vaas met distel decor. Diverse tekens en letters, Nr. 1014. Eén minimale chip. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.