Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Album met ca. 60 biljetten wereld waaronder: Argentinië, India, Brazilië, Turkije, Hongarije, Camboja, Costa Rica, Joegoslavië, Indonesië, Marokko, Italië, Nigeria, Pakistan, Peru, Polen.
Boek met ca. 70 bankbiljetten wereld waaronder: Oostenrijk, Rusland, Frankrijk, Hongarije, Italië, Luxemburg, Spanje, Joegoslavië.
Kavel met ca. 50 bankbiljetten wereld onder andere: Turkije, België, India, Oostenrijk, Zimbabwe, Brazilië, Nicaragua.
Twee muntenalbums met munten: 1x album met ca. 200 munten Spanje en 1x album met ca. 260 munten Italië.
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...
Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...
Zilveren tolpenning (denier) Deventer (z.j. 1014-1024).
Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).
Zilveren botdrager (z.j.) Vlaanderen, Lodewijk van Male (1346 - 1384).
Kavel van 3 munten: 1x 25 cent 1980 misslag, 1x 1 gulden 1892 en 1x 1 gulden 1913.
Kavel met 3 zilveren munten: 1x 1/2 gulden 1858, 1x 1 gulden 1863 WIII en 1x 2,5 gulden 1854.
Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...