Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Coldewey. 21e Eeuw. Romantisch landschap met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
B. Lourens. Dorpsgezicht met brug en kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse ingekleurde gravure. Vue de Siam par I.X. Haldermann. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 43 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.
Louis Soonius, 1917. 1883 - 1956. Italiaanse vrouw met kruik in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
V. de Buck. Boten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 90 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Liggende slapende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier. Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Vrouw voor venster. Ets op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: 61 x 70 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Landschap Haaksbergen 1989. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Bram Steenhagen (Almelo). Geschilderde kopie. Herberg met 17e eeuwse figuren. Met antieke lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.
T. Heine. Stilleven met fruit, servies, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 94 x 68 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. (épreuve d'artiste). Figuur bij palmen. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met Geisha's in de tuin voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
B. Janssen. 1874 Arnhem - 1969. Joris en de draak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal (overleden). Meisterhoes te Azelo. Afmeting: 80 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Ladd. Circa 1900. Engelse school. Engels kustgezicht met vissersboten en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
Hollandse antieke achter-glas-schildering. Jugendstil, circa 1915. Nederlandse Gasgloeilicht Maatschappij. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
B. Hoppen. Landschap met boerin en ganzen. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 34 cm. In goede staat.
Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso onduidelijk, Malchin? 19e Eeuw. Twee vissersjongens in de duinen. Afmeting: 21,5 x 20 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Gesigneerd Franz Heckendorf. 1888 - 1962. Riviergezicht Istanboel ? Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Russische school 1941. Impressionistisch Russisch landschap met boerderij. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Peter Klashorst. 1957 - Amsterdam. Nr. 48/90. Afrikaanse moeder met kind. Afmeting: 59 x 87 cm. Reproductie op papier. In goede staat.
Hollandse school. 18e Eeuw. Rustplaats paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws ikoon. Orthodox Rusland. Maria met kind, bloemvazen en engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Jugendstil aquarel/ontwerp Hengelo Concertgebouw, Kunst en Kunstnijverheid. Geschilderd door R.M.P. Jans. Afmeting: 57 x 45 cm. In goede staat.
Origineel ontwerp/gouache. Pinkeltje in Artis, De kinderboerderij. Mogelijk door Dick Laan zelf geschilderd. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Bouvier. Circa 1900. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 23 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Juliana Mansfeld. Circa 1900. Stilleven met fruit, fazant etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken Herman Krikhaar, 1976. 1930 - 2010. (épreuve d' artiste). Eén portret Corneille (Cobra). Eén portret Constant (Cobra). Gelimiteerde lithografieën op papier. Afmeting: 32 x 34 cm. In goede ...
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Gerrit van 't Net. Eemnes - 2009. Erotische voorstelling. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: 31 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratief design. Acryl op papier. Afmeting: 53 x 67 cm. In goede staat.
Pawel Czernecki, 1995. Musculair vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 55 x 83 cm. In goede staat.
J. Slot. Circa 1930. Amsterdamse gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven binnenin schuur. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: 48 x 37 cm. In redelijke staat.
Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Gert Jan Veenstra. 1957 - ............ . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
De Koning. Tweede helft 20e eeuw. Boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Platbodem in sloot bij avond. OIieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . Side by side. Acryl op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.
F.H. Hallmann of Hullmann. 1931. Duitse naïeve school. Figuren aan het oogsten bij kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 35 cm. In goede staat.
Alfons Verstraeten. 1922 - . Zeilboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.
Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd icoon met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 10,5 x 2 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse schilderijen, monogram 'M'. Twee maal 'Portret'. Eén maal 'Bloemen'. Olieverf op linnen. Olieverf op paneel.
Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Roeiboot in poldersloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Naar Andy Warhol. 20e Eeuw. Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 89 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 60 cm. In goede staat.