Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.
Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...
Monogram R.O. Portret rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
T. Heine. Stilleven met fruit, servies, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 94 x 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Verso J.P. Tomasek v. Praze. Vrouwelijke naakt studie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams' havengezicht met vele schepen. Tekening op papier. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.