Vijf stuks divers oud/antiek brons. 19e - 20e Eeuw. Eén Japanse vaas, beschadigd. Eén boeddha. Eén Chinese wierookbrander. Eén lachende boeddha. Eén Chinees varken. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijk/...
Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Griekse discus werper. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen buste. Gesigneerd Ch. Uebé. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Springende haas op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken engel met luit (snaarinstrument), polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta figuur naar Clodion. Bacchus met vrouw. Circa 1900. Eén teen af. Afmeting: 38 x 30 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Geknevelde man. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote Art Deco herdershond met bal op natuurstenen basement. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 26 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hecht gezin. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee bronzen Thaise boeddha hoofden. Bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte zittende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl plaquette, Boston Electric Co. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 x 3,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Made in France. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Bronzen jongen achter schoolbank steekt vinger op. Monogram J.S. of T.S. Afmeting: 21 cm. In goede staat.