Geelgouden ring, 585/000, met citrien. Geelgouden slagring met een ovaal gefacetteerde citrien. 6,4x9,1mm. ø 52. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met strakke 4poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,22 P1-W. ø55. ca 2,3 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met een halve bol bezet met 7 grote zirconia's. ø 54 ca 2,2 gram.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met 3 briljant geslepen zirconia's, 2x 0,09 en 1x0,45 crt P-H, geplaatst in een 4 poot chaton. ø 49
Gouden oorknoppen, 585/000, met grijs getinte parels, ø 8 mm, nieuw
Rond porseleinen dekseldoosje met verguld montuur, florale handbeschildering en een familiewapen. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren armbanden gemaakt ui bijbelsloten, 835/000. Eén armband is voorzien van een bakslot bijpassend bij de armband. De andere armband is voorzien van een veeroog. Totaal ca 61 gram.
Grote antieke oorringen, BWG, Oosters, voorzien van bewerkt zilveren met veel rinkelende bedels. ca 1880-1820. ø 5cm, lengte 10 cm. ca 81 gram. In goede staat.
Zilveren ring en armband, 835/000, met zeeuwse knoppen. ø 18 mm. lengte armband 19 cm ø ring 54 Totaal ca 34 gram. In goede staat.
Zilveren slavenband, 800/000, met guilloche bewerking en aan de bovenzijde versierd met opgelegde blaadjes van goud. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. 58x50 mm. In goede staat
Zilveren collier met breidoppen en schuif, 835/000, versierd met biedermeier gravure. lengte 70 cm. ca 20 gram. In goede staat.