Oude Chinees bronzen wierookbrander met oude Chinese tekens. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke houtgestoken bamboe Chinese penselenvaas. Omgeving Kanton. Afmeting: 26 x 11 cm ø. In goede staat.
Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...
Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Zilveren blaadje, 833/000, schuitvormig model met parelrand, ovaal gezaagd spijlenmotief met omgeslagen grepen. MT.: Reeser & zoon, Den Haag, jl.: Z:1909. 24x14x2,5cm. ca 241 gram. In zeer goede staat...
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.
Oude vier-delige metalen gladiatorenset met leer. Bestaande uit: Helm, lans, armbeschermers, kort zwaard. Afmeting: 1 9 -86 cm. In goede staat.
Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Gouden gedraaide armband, 585/000, tricolour met een singapore schakel. Breedte 3,5 mm. lengte 20 cm. ca 4,0 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met emaille en steen. Rozetring met witte gefacetteerde steen en een rand met blaadjes met blauw emaille bewerkt. ø kop 10 mm. ca 3,6 gram. ø58 In goede staat
Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.
Fraaie zilveren broodmand, 835/000, met gecontourneerde rand met gezaagd spijlen en floraalpatroon. geplaatst op een ovale rand met rib-bewerking. Voorzien van een parelrand. MT.: onduidelijk, Schoonh...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Gouden armband met gouden schakels in de vorm van een bloem , bezet met gefacetteerde granaten en schakels gemaakt uit filigrain. De armband is voorzien van e...
Elegante strakke geelgouden creolen 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...