This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Wierookbrander
Result: 40 EUR

Oude Chinees bronzen wierookbrander met oude Chinese tekens. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Penselenvaas, bamboe
Result: 40 EUR

Grote oude/antieke houtgestoken bamboe Chinese penselenvaas. Omgeving Kanton. Afmeting: 26 x 11 cm ø. In goede staat.

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje
Result: 60 EUR

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...

Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)
Result: 1.300 EUR

Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.

Friese staartklok
Starting price 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Viool in koffer
Result: 85 EUR

Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Zilveren blad, (schuitmodel)
Result: 180 EUR

Zilveren blaadje, 833/000, schuitvormig model met parelrand, ovaal gezaagd spijlenmotief met omgeslagen grepen. MT.: Reeser & zoon, Den Haag, jl.: Z:1909. 24x14x2,5cm. ca 241 gram. In zeer goede staat...

Boekensteun met snijwerk, 1900
Result: 60 EUR

Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek, Algemeene Historie
Result: 30 EUR

Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Antiek jachtgeweer
Result: 100 EUR

Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.

Hollandse helm WO II
Result: 50 EUR

Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.

Gladiatorenset
Starting price 80 EUR

Oude vier-delige metalen gladiatorenset met leer. Bestaande uit: Helm, lans, armbeschermers, kort zwaard. Afmeting: 1 9 -86 cm. In goede staat.

5x Nederlandse WO II tekeningen
Starting price 30 EUR

Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Result: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.

Duits Kampf messer WO II
Starting price 100 EUR

Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Result: 100 EUR

19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.

Friese staartklok, ca. 1800
Result: 425 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Gouden armband, singapore
Result: 70 EUR

Gouden gedraaide armband, 585/000, tricolour met een singapore schakel. Breedte 3,5 mm. lengte 20 cm. ca 4,0 gram. In goede staat

Ring met emaille en steen
Starting price 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met emaille en steen. Rozetring met witte gefacetteerde steen en een rand met blaadjes met blauw emaille bewerkt. ø kop 10 mm. ca 3,6 gram. ø58 In goede staat

Lot barnsteen
Result: 30 EUR

Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.

Zilveren broodmand
Result: 300 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, met gecontourneerde rand met gezaagd spijlen en floraalpatroon. geplaatst op een ovale rand met rib-bewerking. Voorzien van een parelrand. MT.: onduidelijk, Schoonh...

Gouden armband met granaat
Result: 280 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Gouden armband met gouden schakels in de vorm van een bloem , bezet met gefacetteerde granaten en schakels gemaakt uit filigrain. De armband is voorzien van e...

Gouden oorknoppen met diamant
Starting price 300 EUR

Elegante strakke geelgouden creolen 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...

22 Aanstekers
Starting price 60 EUR

Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...