Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen danseres met monogram. 20e Eeuw. Twee minimale chips onderkant. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Zes antieke Societe Ceramique Maastricht borden met Potiche decor. Circa 1890. Afmeting: ø 19,5 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, heupmodel op 4 klauwpoten met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk met voluten en gravure: Voor vlijt en ijver J.Sisfingh. De onderzijde is voorzien van een ribde...
Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Grove zilveren armband, 925/000, koordmodel. ø 11 mm. lengte 21 cm. totaal ca 80 gram. sluiting ontbreekt.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.
Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat
Cartier Santos dameshorloge, stalen model met ronde kast. Witte wijzerplaat en saffierglas, ø kast 32 mm. Voorzien van klapsluiting. kastnummer: 8192510134. gedragen met gebruiksporen.