Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Fries zilveren oorijzer, 835/000, met zilveren kapstukken. Enkele breukjes in de kap. In redelijk goede staat
Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Ovaal beschilderd dekseldoosje met afbeelding van Duitse keizer op het deksel. Circa 1900. Afmeting: 6 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemmet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.