Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antiek mes met zilveren greep versierd met figuren en bekroond met een hond, in schede van roggehuid met zilveren elementen. 20 cm. Iets gedeukt verder in goede staat.
Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met saffier, robijn, smaragd diamant. Ring met 3 banen bezet met diamanten ( enkelen zijn geen diamant) met wat hoger op de ring 2 robijnen, 2 saffieren, 2 smaragden en een d...
Zilveren broche en ring, 925/000, bezet met lapis lazuli. In Aziatische stijl, 46x21mm ø 55, breedte ring 32 mm. Totaal ca 26,9 gram. In goede staat
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee lederen etui's met goud, 585/000. Een bruin lederen etui met scharnier versierd met een ovaal gecontourneerd gouden applique met biedermeiergravure en een zwart lederen etui met geelgouden sluiti...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren viscouvert, 835/000, 5 persoons met mes en vork met een puntige steel met verlopende randbewerking. MT.: C.A.Hackenberg, Middelburg jl.:V:1930 ca 480 gram. lengte 18-22cm. In goede staat
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
B. van Vliet, gesigneerd. Circa 1880. Gevlochten mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
Twee rinkelbanden uit jade, breedte 16,5mm ø578m en breedte 17,5mm ø58,5mm. Nieuw
Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.