This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

6x Glazen flacons
Result: 160 EUR

Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Starting price 70 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Mes met zilveren greep en schede
Starting price 200 EUR

Antiek mes met zilveren greep versierd met figuren en bekroond met een hond, in schede van roggehuid met zilveren elementen. 20 cm. Iets gedeukt verder in goede staat.

2x Kunstglazen vazen
Starting price 45 EUR

Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.

Gouden ring met kleurstenen
Starting price 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier, robijn, smaragd diamant. Ring met 3 banen bezet met diamanten ( enkelen zijn geen diamant) met wat hoger op de ring 2 robijnen, 2 saffieren, 2 smaragden en een d...

237
Starting price 70 EUR

Zilveren broche en ring, 925/000, bezet met lapis lazuli. In Aziatische stijl, 46x21mm ø 55, breedte ring 32 mm. Totaal ca 26,9 gram. In goede staat

Chinese Kang Xi kom
Result: 1.500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Starting price 60 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

2 Lederen etui's met gouden sluiting
Result: 60 EUR

Twee lederen etui's met goud, 585/000. Een bruin lederen etui met scharnier versierd met een ovaal gecontourneerd gouden applique met biedermeiergravure en een zwart lederen etui met geelgouden sluiti...

Familie Rose trekpot
Result: 125 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Ewald, Boereninterieur met moeder en kind
Starting price 60 EUR

Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren vis couvert
Result: 200 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, 5 persoons met mes en vork met een puntige steel met verlopende randbewerking. MT.: C.A.Hackenberg, Middelburg jl.:V:1930 ca 480 gram. lengte 18-22cm. In goede staat

Grote Chinese Familie Rose vaas
Result: 750 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

B. van Vliet, Gevlochten mand met bloemen
Result: 60 EUR

B. van Vliet, gesigneerd. Circa 1880. Gevlochten mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.

2 Jade armbanden
Starting price 60 EUR

Twee rinkelbanden uit jade, breedte 16,5mm ø578m en breedte 17,5mm ø58,5mm. Nieuw

Porseleinen jardiniere
Result: 60 EUR

Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Result: 15 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Curt Schröder, Clown
Starting price 50 EUR

Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.

Chinees agaat figuur
Starting price 120 EUR

Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans
Result: 35 EUR

Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Result: 150 EUR

Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Result: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J. Koster, Havengezicht Amsterdam
Starting price 100 EUR

J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren Florijn Groningen 1681
Starting price 250 EUR

Zilveren Florijn van Groningen uit 1681.