18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Prachtige geelgouden armband, 585/000, gemaakt uit gematteerde ovale schakels voorzien van bakslot met 2 veiligheden. lengte 18 cm. Breedte 24 mm. ca 43 gram. In goede staat
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Kapitale 19e eeuwse Japanse Wanli-stijl porseleinen coulissen sierschotel. Floraal. Afmeting: 9 x 55 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette, model puntfilet, met 8 tafelmessen en dessertmessen met zilveren heft, 8 tafellepels en -vorken, 8 dessertlepels en -vorken, 2 opdienlepels, rijstlepel, aa...
Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden sluiting, 585/000. 33 Bloedkoralen door middel van ogen aan elkaar bevestigd. ø 12-14 mm. Brutogewicht ca 98 gram lengte 52 cm
Oude Chinees porseleinen schaal. Familie Rose met bodemmerk. Florale decor, goud decor + tekst. Afmeting: 2,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met knoppen.2 Rijen met bloedkoralen, ø 8,5-9,5 mm, lengte 35 cm. ca 113 gram.
Groot handgeknoopt Heris tapijt. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.
Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing Capucine officiersklok met wekker en touwtjesslinger. Circa 1820. Haarlijn wijzerplaat. Wijzers later. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, gedreven model met gelobde bewerking op ovale voet. Voorzien van alliantiewapen en monogram L.E. & R.W. MT.:P.J.Kleiwert, Groningen, jl.:5E; 1706. ca 225 gram. 24x12,5x...
Antieke Franse vuurvergulde Empire pendule met mannelijke elf. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Klokkast vervuild. Goede vergulding. Afmeting: 48 cm. In goede staat.