Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 pijpenwroeter met getorste steel. Bekroond met een apostel. Afmeting: 7,8 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.