This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke kapstok, 1890
Result: 55 EUR

Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.

Engels damesbureau + stoel
Result: 220 EUR

Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Starting price 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

4x Imari vazen
Starting price 80 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...

2x Chinese borden, Queng Long
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Betaaltafel, 18e eeuw
Starting price 400 EUR

18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.

Antieke secretaire, 1870
Starting price 200 EUR

Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.

Empire penantkast, 1830
Starting price 150 EUR

Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Empire trumeau met spiegel
Starting price 1.200 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...

6x Chinese kommen, 1900
Result: 60 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw
Result: 35 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.

Chinese theepot, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.

Hollandse trumeau, 1800
Starting price 700 EUR

Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Vitrinekast, noten
Result: 90 EUR

Oude/antieke notenhouten vitrinekast met geslepen glas. Twee-delig. Circa 1930. Afmeting: 184 x 140 x 44 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast, 18e eeuw
Result: 250 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.

Celadon vaas, 19e eeuw
Result: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

21x Chinese gemberpotten
Result: 160 EUR

Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees/Oosters brons
Starting price 110 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.

Hessische Wellenkast
Result: 950 EUR

Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse comtoise
Result: 50 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.

Twee Kang Xi drakenvazen, 1900
Result: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese vaas
Result: 100 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinese Yixing gelukskikker
Starting price 100 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.

Porseleinen teckel, Wagner-Nürnberg
Result: 150 EUR

Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Volkstedst porselein, Paradijsvogel
Starting price 120 EUR

Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas
Result: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Result: 10 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

Makkumse dekselvaas
Result: 40 EUR

Polychrome Makkumse dekselvaas met florale decors en vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

4x Oud Chinees porselein
Result: 80 EUR

Vier maal oud Chinees porselein. Eén dekselpot met krab. Twee schalen, landschap decor. Eén craquelé vaas, floraal. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Result: 45 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk , jl.: e:1864. Met gravure. 5x5x1,5cm. ca 30 gram. Wat gedeukt aan de bovenzijde.

Franse kogelpendule, 19e eeuw
Starting price 650 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...

Lot zilver 8 delen
Starting price 30 EUR

Lot bestekdelen met deels een zilveren heft, een strooilepels met bewerkte zilveren heft en een kaasmes met zilveren hertfiletheft. 4 mesjes met plated heft en een sardinevork. In goede staat

Zilveren bonbonmandje (rond)
Result: 40 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, rond model met gezaagd spijlenpatroon. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: S:1928. ø13x4cm ca 79 gram. In goede staat

Zilveren zirconia harthanger
Starting price 50 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een hart. Aan één kant bezet met witte zirconia's en aan de andere kant met zwarte zirconia's. Bevestigd aan een fijn ankercollier. 34x28mm. lengte...

Zilveren miniatuur
Result: 15 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Starting price 30 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

3 Zilveren lepels
Result: 20 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.

Lot diverse antieke tegels
Starting price 80 EUR

Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.

5 Colliers, 2x hoorn & 3x been
Starting price 60 EUR

Vijf colliers, 2 gemaaktbuit hoornkralen en 3 gemaakt uit gesneden been.

Zilveren armband schildjes
Starting price 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit schildvormige schakels met diverse wapens gemaakt met emaille. lengte 19,5cm. breedte 19 mm. ca 30 gram. In goede staat

Zilveren pepermuntdoosje en loddereindoosje
Starting price 80 EUR

Zilveren pepermunt- en loddereindoosje, 833/000, een vierkant pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en versierd met floraal graveerwerk, op de achterzijde voorzien van een monogram. 5x5x1,5cm, MT.:...

Duitse kruisboog + accessoires
Result: 725 EUR

Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.

Engelse helm, WO II
Starting price 25 EUR

Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Starting price 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Result: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Result: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.

Duitse WO II bajonet
Starting price 100 EUR

Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijstje
Result: 70 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.