This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Lot zilver, vaas, kalender en roomlepel
Result: 45 EUR

Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat

2x antieke Engelse stoel, 1880
Starting price 100 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.

4x Antiek Wedgwood keramiek
Result: 30 EUR

Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.

Barok-stijl wortelnoten hangvitrine
Result: 60 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.

Witgouden ring diamant amethist
Starting price 150 EUR

Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...

Kleine Imari theepot
Result: 140 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.

2 Zilveren bordjes
Result: 55 EUR

Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat

Voltaire, 1870
Starting price 70 EUR

Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.

Hangkastje met snijwerk
Result: 60 EUR

Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Result: 60 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Klapbuffet
Result: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Foo-hond
Starting price 60 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Starting price 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

Secretaire, ca. 1800
Starting price 140 EUR

Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese figuren
Starting price 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Result: 20 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.

Zilveren klemband
Starting price 90 EUR

Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat

Duitse voltaire met leder
Starting price 100 EUR

Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier voltaire met goede bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Oudere restauratie. Afmeting: 95 x 75 x 67 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Result: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén loper en één kleed. Floraal, abstract. Afmeting: 180 x 51 cm en 172 x 91 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Perzische loper, 195 x 60 cm.
Result: 50 EUR

Oude Perzische loper met florale decors. Bruin, rood etc. Afmeting: 195 x 60 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard
Starting price 2.900 EUR

Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.

Staande boeddha
Starting price 170 EUR

Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Damesbuste, S. Kinsburger
Result: 110 EUR

Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent
Starting price 60 EUR

Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen bodhisattva
Result: 110 EUR

Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Ca. 22 Aanstekers en diversen
Result: 60 EUR

Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.

Bronzen figuur, Hond
Result: 50 EUR

Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Grote koperen lampenvoet
Starting price 70 EUR

Grote koperen lampenvoet met bolpoten. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

2 Delen Afrika
Starting price 100 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Onder andere: Masker Nigeria, polychrome, Yoruba-stam. Beeld Kongo, Pende-stam. Genezingsbeeld. Polychromie. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

60-er Jaren lamp
Starting price 80 EUR

60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met trommel
Starting price 40 EUR

Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Bauhaus lamp
Result: 130 EUR

Antieke Duitse Bauhaus plafondlamp van metaal en messing, met gekleurd en transparant glas. Nieuwe elektrische kabels. Afmeting: 50 x 46 cm ø. In goede staat.

2x Oosterse bronzen figuren
Result: 50 EUR

Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Antiek bordenrek, 1880
Result: 80 EUR

Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.

4x Antiek messing
Starting price 75 EUR

Vier maal antiek bewerkt messing. 19e Eeuw. Twee Parijse tassa's, gemerkt Paris E.G. En twee historisme kaarskandelaren. Afmeting: 9 - 32 cm. In goede staat.

Blauw glazen geruite cactuspot
Starting price 40 EUR

Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke snuiftabakdoos
Starting price 150 EUR

Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Swarovski tafelaansteker
Starting price 55 EUR

Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.

8x Glazen flacons
Result: 40 EUR

Acht stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Allen lila kleurig. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: .... In goede staat.

Twee-delig Art Deco inktstel
Result: 40 EUR

Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.

2 Plated glazen karaffen
Starting price 35 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Oosterse documentenkist
Starting price 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

Gesigneerde Vianne glazen vaas
Result: 40 EUR

Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.

Kistje met plated bestek
Result: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Twee grote 18/19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Result: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Result: 1.000 EUR

Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...