Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Schwarzwald rozenklokje met halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 20 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...
Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, heupmodel op 4 klauwpoten met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk met voluten en gravure: Voor vlijt en ijver J.Sisfingh. De onderzijde is voorzien van een ribde...
Antieke Japanse handingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Met afbeelding van geisha's in landschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 15 x 49 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.
Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat
F. van Eerten . Circa 1950. Curacao, Naïve school. Havengezicht Curacao met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...
Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.