This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren vergulde ring met granaat
Starting price 40 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.

Zilveren set, oorknoppen en hanger met groene zirconia
Starting price 40 EUR

Zilveren set met oorknoppen en hanger, 925/000, met groene zirconia's. Sieraden met een X-vorm bezet met een langwerpig gefacetteerde groene zirconia. lengte 38 en 23 mm. totaal ca 22 gram. In goede s...

Monogram A.R., Landschap met boerenhuis
Starting price 40 EUR

Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Morland, Gravure
Starting price 40 EUR

Oude antieke steendruk naar een schilderij van Morland, Engraved by W. Ward. Titel: Travelors. Steendruk op papier. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Starting price 40 EUR

T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

P. Vosman, Heidegezicht met boerderij
Starting price 40 EUR

P. Vosman. 20e Eeuw. Heidegezicht met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

B. Kloppe, Vaas met bloemen en pompoen
Starting price 40 EUR

B. Kloppe. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen en pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Starting price 40 EUR

Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Starting price 40 EUR

Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Starting price 40 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J.G. van Loon, Abstract gezicht
Starting price 40 EUR

Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

Tilly Moes, Stilleven vaas met orchideeën
Starting price 40 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Stilleven, vaas met orchideeën en parelketting. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Starting price 40 EUR

Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.

A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Starting price 40 EUR

A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kan met rozen
Starting price 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J. Hendriks, antiek interieur
Starting price 40 EUR

J. Hendriks. Antiek interieur. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Antieke vijzel + kandelaar
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Starting price 40 EUR

Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.

2x Keramieken dienbladen, 1915
Starting price 40 EUR

Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Starting price 40 EUR

Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Starting price 40 EUR

Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Starting price 40 EUR

Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Electrische ijzeren haard
Starting price 40 EUR

Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Starting price 40 EUR

Twee antieke Chinese zeepstenen figuren op consoles. Eerste helft 20e eeuw. Chinese vrouwen. Eén hand beschadigd. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oosters, 20e eeuw
Starting price 40 EUR

Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...

Antieke plated jardiniere, 1915
Starting price 40 EUR

Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.

2x Kopergeslagen wandschilderij
Starting price 40 EUR

Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

2x Doos met kast+klokonderdelen
Starting price 40 EUR

Twee dozen met diverse kast en klokonderdelen, hout + beslag etc.. Oud/antiek. Afmeting: 21 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Hindelopen tableau
Starting price 40 EUR

Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Starting price 40 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

2x Sluitgewichten
Starting price 40 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Turkse koperen tafellamp
Starting price 40 EUR

Oude Turkse koperen tafellamp met albasten poot. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

3 Knijpflessen met tin
Starting price 40 EUR

Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Twee Duitse oorkondes
Starting price 40 EUR

Twee Duitse Abzeichen (oorkondes). Eén maal R.D.B. met Swistake K.W. met adelaar. Eén maal Deutsches Leipzig Turnfest 1863 - 1913. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

Lot USA WO II Insignia
Starting price 40 EUR

Lot USA WO II insignia. U.S. Army + Airborn. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Lot tekeningen WO II (7x)
Starting price 40 EUR

Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.

3x Egyptische medailles/oorkonde
Starting price 40 EUR

Drie maal Egyptische medailles/oorkonde. Marine + Air Defence + Abu Simbel City Councel Aswan Governorate. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

2x Antieke oorkondes
Starting price 40 EUR

Twee antieke oorkondes. 1849 + 1821. 1800 Betreft extract burgerlijke stand Venlo hertogdom Limburg 1849. Overleden Jan Gerrit Bleekman kanonnier etc. En, extract burgerlijke stand overlijden ..... E...

Armband + 2 Biljetten
Starting price 40 EUR

Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Hfl. 20,- gulden 1941 Emmen
Starting price 40 EUR

Biljet van Hfl. 20,- gulden. 10 Maart 1941. Emmen.

Lotje kampgeld - WO I (4x)
Starting price 40 EUR

Lotje van vier biljetten kampgeld. Bestaande uit: Eine Mark 1917, Ein Pfennig 1916, 50 Pfennig en 5-Mark 1916.

Importa albums met eerste dag enveloppen
Starting price 40 EUR

Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.

Steiff beer, Coca Cola
Starting price 40 EUR

Steiff Coca-Cola Polar Bear Cub), Limited Edition 3354/10.000, compleet in originele doos met certificaat. In goede staat.

2x Schildpadpoppen
Starting price 40 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, geschilderde ogen en glazen slaapogen, met gemodelleerd haar. Nr. 42 'Inge'+ Nr. 45 'Katrin'. Afmeting 41 - 43 cm. In goede staat.

Duitse koekoeksklok, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten koekoeksklok. Circa 1900. Afmeting: 45 x 33 x 21 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelklok, ca. 1900
Starting price 40 EUR

Twee antieke tafelklokken met wekker. Circa 1900. Eén maal marmer met drie zuilen. Eén maal compositie metaal, man met bel. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Marmeren pendule
Starting price 40 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.

Mahoniekastje met familiewapen
Starting price 40 EUR

Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegels
Starting price 40 EUR

Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Perzisch kleed, 187 x 104 cm.
Starting price 40 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed met bonte florale decors. Iets versleten. Afmeting: 187 x 104 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met trommel
Starting price 40 EUR

Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Blauw glazen geruite cactuspot
Starting price 40 EUR

Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Vaas/schaal, Willem Noyons
Starting price 40 EUR

Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Art Deco vazen, 1930
Starting price 40 EUR

Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.

6x Kristal/glazen karaffen
Starting price 40 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antiek kristal
Starting price 40 EUR

Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.

4x Kristalunie Leerdam
Starting price 40 EUR

Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits porselein
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...

Lot divers porselein
Starting price 40 EUR

Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...

Sculptuur van zeeleeuw
Starting price 40 EUR

Scandinavische gematteerde glazen zeeleeuw. Gemerkt met P of T. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 9 x 6 cm. In goede staat.

Set Engelse kandelaren, Royal Doulton
Starting price 40 EUR

Een paar Engelse Royal Doulton terracotta kaarskandelaren in Arts & Crafts-stijl. Lambeth. Circa 1920. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Delftse Fayence sierschotel
Starting price 40 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...

3x Oude/antieke Delftse sierschotels
Starting price 40 EUR

Drie oude/antieke Delftse grote sierschotels. Onder andere: Schoonhoven bord, Twente. Een 17e - 18e eeuws gekrampt bord met Chinees decor. En een 19e eeuws bord met Chinees decor, chip. Afmeting: ø 34...

2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Starting price 40 EUR

Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kantonese vazen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvazen
Starting price 40 EUR

Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

3x Japans Imari porselein
Starting price 40 EUR

Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porseleinen kommen
Starting price 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén met landschap en pagodes. Eén met tuin en paradijsvogel, kapot. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/goede staat.

2x Chinese figuren
Starting price 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Starting price 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekrampt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.

Terracotta hoofd
Starting price 40 EUR

Zuid Amerikaans terracotta hoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees
Starting price 40 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...

3 Imari borden, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Starting price 40 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee schenkkannen, 3x suikerpot, 3x theekan, acht kop + schotels met geisha's, draken en goud decor. Minimale chip mogelijk. Afmet...

3x Hollands aardewerk
Starting price 40 EUR

Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Majolica dekselvaas, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

4x Kaiser porselein borden
Starting price 40 EUR

Vier grote Duitse Kaiser porseleinen sierborden met goud decors, vogels en figuren. Decor Ming, decor Siam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.

3x Japanse Satsuma vazen
Starting price 40 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot
Starting price 40 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

6x Borden, door Svetlana Storogenko
Starting price 40 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Starting price 40 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

2x Majolica vazen, 1910
Starting price 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen borden
Starting price 40 EUR

Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kannetje
Starting price 40 EUR

Antiek Chinees porseleinen dekselkannetje met florale decor. Afmeting: 15 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese kop+schotels
Starting price 40 EUR

Twee antieke Japanse of Chinese kop en schotels met bodemmerk, figuren en vleermuisen verso. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In goede staat.

Belgische Jugendstil vaas
Starting price 40 EUR

Antieke Belgische Jugendstil vaas met abstract floraal decor en verlopen bruin/blauw/oker glazuur. Nr. 169. Circa 1915. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees bordje
Starting price 40 EUR

Antiek Chinees bord met bodemmerk en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Fayence bierpul, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Grote 19e eeuwse Fayence bierpul. Creme-kleurig met blauw florale decor. Afmeting: 16,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Starting price 40 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot in Kang Xi-stijl, met florale, landschappen en coulissen decor. Afmeting: 22 x 9,5 cm. In goede staat.