WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Beschilderde stenen figuur in brons kleur. Naakte Afrikaanse dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.
Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden, floraal met gecontourneerde omranding. Eén chip. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen kat. Door M.H. Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.
Lot zilveren ringen, diverse modellen met o.a. zirconia's, parelmoer en tijgeroog. Diverse gehaltes. Totaal gewicht ca 42 gram.
Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat
Zilveren hanger, 925/000, met blauw saffier en gekleurde toermalijn. hanger met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en onder aan de rozet 7 markies geslepen toermalijnen....
Lot zilveren sieraden met manchetknopen, ring met oorclips cfe armband, 2 kettingen en een armband. totaal ca 77 gram.
Grote zilveren hanger, 835/000, met rechthoekig geslepen rookkleurige steen. 5x3cm. ca 48 gram. In goede staat
Geslepen kristallen zoutvaatje met zogenaamd Russisch slijpsel. Geslepen ster op bodem. Met 835/000 zilveren bovenrand met parelrand en een 835/000 zilveren zoutlepeltje met ronde bak en gegraveerde s...
Zilveren Djokja bloemenvaasje met gedreven florale afbeeldingen, op ronde voet. Afmeting: circa H 7,5 x ø 5,3 cm. Gewicht: circa 45 gr. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met een rozet met een robijn en zirkonia's. ø rozet 10x7mm. ø 51. Nieuw
Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.
Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.
Zilveren ring, 925/000, met een saffier ingeklemd in zelver emt een paar kleine zirconia's. ø56 Nieuw
Lot zilveren sieraden met o.a. armbanden, broche, manchetknopen en hangers
Zilveren collier en hanger, 925/000, met emaille. Gourmetcollier met hanger, omgeslagen model, ingelegd met blauw emaille, 20x36 mm. 60 cm. totaal ca30 gram. In goede staat
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...
Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.