This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Pathefoon, 1920
Result: 25 EUR

Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.

Kruisbeeld, 1900
Result: 25 EUR

Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Interessante doos diversen
Result: 25 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kraantjeskan
Result: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

3x Koekplank + lepelrek
Result: 25 EUR

Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Result: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Result: 25 EUR

Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch boek
Result: 25 EUR

Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.

10 Boeken militaria
Result: 25 EUR

Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.

Diverse boeken / documentatie militaria
Result: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...

Diverse boeken / documentatie militaria
Result: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...

Sabel, 'Made in India'
Result: 25 EUR

Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Divers muntgeld
Result: 25 EUR

Lot diverse munten. Wereld + penningen. Afmeting: 7 x 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

4x Postzegels Black Penny
Result: 25 EUR

Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.

Meccano Hornby trainset
Result: 25 EUR

Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.

Schilderijklok, 19e eeuw.
Result: 25 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Result: 25 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 196 x 120 cm
Result: 25 EUR

Oud Perzisch tapijt met florale decors in de kleur rood etc. Afmeting: 196 x 120 cm. In redelijke staat.

Lot glazen (29 st.)
Result: 25 EUR

Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Lot oud Japans goud-Imari
Result: 25 EUR

Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...

6x Yixing kop+schotels
Result: 25 EUR

Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.

6x Chinese vaasjes
Result: 25 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Result: 25 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, 'K. Philipp'.
Result: 25 EUR

Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....