Delfts porseleinen Jugendstil tafelklokje. Gemerkt Porceleyne Fles + initialen T.L. Met groen/goud decor en floraal + kippen zijkanten. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zwevend balans. Afmeting: 20 cm. I...
Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...
Duitse houtgestoken tafelklok in de vorm van een uil. Circa 1920. Ogen geven tijd van wekker. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwald klokkenman van gietijzer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...
Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke notenhouten tafelklok van Junghans. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1860. Rustende boeren jongen op vergulde houten console. Afmeting: 34 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten staande Dufa klok met slagwerk op acht gongstaven, halfuur-slag, weekloper. Circa 1920. Afmeting: 194 cm. In zeer goede staat.
Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 93 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Schwarzwald wandklokjes. Eén maal verguld latoenkoper. Eén maal schilderijklok, beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.