Franse vergulde bronzen pendule in lyra vorm. Met kariatiden en faun op vergulde houten console. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 52 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule. Circa 1800. Mooie vergulding. Edelman bij boom. Estel et Nemorein (in boom). Eén tak nieuw bevestigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger...
Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...
19e Eeuwse vergulde bronzen wandklok. Circa 1870. Putti bij mandoline. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke wandklok met 18e eeuws Duits uurwerk. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 48 x 48 cm. In redelijke staat.
Grote antieke marmeren pendule met kalender, maanstand, dag, datum en maand aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Functies niet getest. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met deiana. Mooie vergulding. Van onderen afgevlakt. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Parijse tafelklok met spillegang. Cormasson Paris. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 54 x 15 x 33 cm. In goede staat.
Franse Westminster console boulle-stijl pendule op bijbehorende piedestal. Fineer belijmd met diverse houtsoorten, florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, kwartierslag op vijf gongstaven. Beslagen met ve...
Zeldzame Schwarzwalder chalet klok met muziekwals. Uurwerk aangesloten op muziekrol. Na uurslag volgt muziek. Vier tanden kam defect, achterwand mist. Kleinere beschadigingen. Slinger mist. Afmeting: ...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok met scheepjesmechaniek en engel. 20e Eeuw. Met maanstand, achtdaags-uurwerk. Johannes Liwijn Amsterdam. Afmeting: (klokkast) 255 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
Zeer zeldzame 18e eeuwse Japans gesigneerde miniatuurklok van messing. Spillegang uurwerk, met datumaanduiding. Gewichten missen, slagwerk incompleet. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Grote antieke Franse Carrara marmeren Louis Seize pendule met grote vuurvergulde figuren en vuurvergulde bronzen versieringen. Ongerestaureerd. Circa 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag, Westminster en Silent functie. Bovenste bronzen fakkels missen. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman, voorstellend Jan Baert (Jean Bart) met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en ad...
Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang en halfuur-slag op bel. Circa 1820. Lepage aime a coney. Afmeting: 40 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten regulateur met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1910. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa 1900. Halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 44 cm. In zeer goede staat.
Oude Duitse Schwarzwald klok. Schwarzwalder Uhrenverkäufer op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 93 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse wekkerklok/bureauklok. Compositie metaal met muziekinstrumenten. Viool heeft breuk. Afmeting: 24 x 21 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schwarzwald klokkenman van gietijzer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok met eikenhouten klokkast met spiegels en wekkerfunctie. Wijzerplaat bijgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Duitse geeboniseerde Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Genummerd vierkant uurwerk. Mogelijk Lenzkirch. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met getoogde wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. F.M.S. uurwerk. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met messing beslag. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...
19e Eeuwse Franse notenhouten Henry Deux regulateur met barometer en thermometer. Met volle zuilen en emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vergulde messing pendule met onyx basement. Tweede helft 20e eeuw. Italië. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Kleine Duitse Schatz und Söhne Neuchatel jaarpendule met console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met messing. Zonder slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten tafelklok van Junghans. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Schwarzwald wandklokjes. Eén maal verguld latoenkoper. Eén maal schilderijklok, beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse pendule met marmeren basement, compositie metalen figuur. Circa 1890. La Fete des Fleurs par Rucho. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 68 x 33 x 20 cm....
Antieke Franse pendule met vergulding. Circa 1860. Louis Philippe met albast. Jager met konijn. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Met houten basement. Afmet...
Oude Franse mini comtoise klok met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en spiegels. Circa 1800. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en spiegels. Circa 1800. Afmeting: H 142 cm. In goede staat.
Westminster eikenhouten staande klok. Tweede helft 20e eeuw. Met kwartier-slag uurwerk op zeven gongstaven. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Antieke Franse precisie regulateur. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, zonder slagwerk. Uurwerk moet nagekeken. Geen slinger. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Franse antieke wit marmeren Louis Seize-stijl pendulestel met bronzen ornamenten. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. St. Marti Freres. Afmeting: 29 - 42 cm. In g...
Klein oud Engels messing lantaarnklokje. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1860. Rustende boeren jongen op vergulde houten console. Afmeting: 34 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse lantaarn messing tafelklok. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Franse marmeren pendule met compositie metaal. Circa 1870. Marmer gaaf. Klok gerestaureerd. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 53 x 18 cm. In g...
Eikenhouten staande Dufa klok met slagwerk op acht gongstaven, halfuur-slag, weekloper. Circa 1920. Afmeting: 194 cm. In zeer goede staat.
Kleine wortelnoten Amsterdamse staande klok. J.M. Verbrugge - Amsterdam. Tweede helft 20e eeuw. Met maanstand. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Oudere wormbeval. Afmeting: 135 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Hollands staand horloge met Swiza achtdaags-uurwerk en wekker. Circa 1930. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Weense één-gewicht regulateur met seconden aanduiding en halve zuilen. Compleet met kroon. Circa 1880. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Duitse houtgestoken tafelklok in de vorm van een uil. Circa 1920. Ogen geven tijd van wekker. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met kariatiden en rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Franse Art Deco glaspendule met marmer, chroom en zwaluw. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.