Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse reservisten tabakspijp. Res. Werning Parde Heimat Wesel 1906 - 1908. Pijpkop haarlijn + stukje uiteinde af. Afmeting: circa 65 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat
Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse koperen bunsenbranders. Afmeting: 21 - 44 cm. In goede staat
Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee boekensteunen met chromen windhonden op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.