Twee maal China. Eén wit metalen trekpot met bodemmerk. Eén wit metalen penning met boeddha en verso tekst. Gesigneerd. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese metalen adelaarskoppen met bodemmerken. Afmeting: 15 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardombouw met vuurbokken. Louis Seize-stijl. Met kariatiden. Afmeting: 100 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.
Mooie Tiffany-stijl bokaal-vormige glas-in-lood lamp met bronzen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen in lijst. Onder andere: Naar Gainsborough Duchess of Devonshire + Jongens portret, twee barsten. Afmeting: 12,5 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.
Grote Afrikaanse houten Big Nkisi Nkondi Power spijker figuur. Tegen boze geesten. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws lindehouten snijstuk. Twee engelen. Afmeting: 24 x 39 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Grote bronzen plated Barok-stijl kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp met glas-in-lood en metalen voet. Abstract decor. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen stalampen met glazen kappen. Midden 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.
Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.
Antieke tinnen zuigkan. Circa 1800. Zogenaamde ziekenhuiskannetje. Afmeting: 20 x 18 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Duitse en Latijnse oorkondes. Eén maal 'Am Gottes knaben Mauritius abbte auch prior gemein convent Reichs Gottes haus Roth im Constanzer Bistum anno eintausend siebenhundert 66' ...
Antiek Japans lakwerk kabinet met goud decor, florale decor, rood-zwart, plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Oude glazen stolp op houten basis. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme fotolijsten met cherubijnkoppen. Circa 1880. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.
Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.