Grote 19e eeuwse kopergeslagen 'Laatste Avondmaal', met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.
Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...
Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.
Twee antieke messing historisme fotolijsten met cherubijnkoppen. Circa 1880. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek lakwerk. Twee maal Japan. Eén maal fotoalbum, craquele. Eén maal dekseldoos, gesigneerd, goud decor. Eén maal moderne fotolijst. Afmeting: 18 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...