Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.