Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws kristal. Eén waaierkristallen beschuithouder, paar chips rand. Twee identieke amandelgeslepen kristallen gemberdeksel coupes. Paar chips. Afmeting: 22 - 40 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: 19e Eeuwse amandelgeslepen kristallen gembercoup, twee kaarskandelaren, en één karaf, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Negen stuks glazen flacons, Art Nouveau en 40-er jaren. Diverse vormen en kleuren. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen vaas voorzien van 925/000 zilveren montuur. Afmeting: H circa 21,5 cm. In goede staat.
Stel antiek geslepen kristallen Biedermeier gembercoupes met omgeslagen bovenrand, voorzien van divers slijpsel (o.a. ruitslijpsel). Met geslepen ster op de bodem. Eén knop gerestaureerd met zilveren ...
Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.
Negen stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Onder andere: Boheems kristal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 - 17 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Allen lila kleurig. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: .... In goede staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Modern kunstglazen object. Gemerkt Ozzaro Boheemse glasstudio. Transparant met rode spiraal en donkerblauwe kern. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote oude Boheems kristallen bokaal. Eén chip bij voet. Afmeting: 21 x 25 cm ø. In redelijke staat.
Art Deco glazen likeurset, groen/geel. Circa 1930. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristalglas. Onder andere: Boheems, Duits. Bestaande uit: Bierpul met adelaar met gegraveerd tinnen deksel, wild decor, kasteel etc. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Grote groen glazen bolvaas. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.