Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...
Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke mahoniehouten trumea met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.
Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Twee oude/antieke houtgestoken twee-delige Chinese stoelen met florale/vruchten decor. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 65 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met zes maal facet geslepen glas, spiegels en verstelbare schappen. Circa 1900. Afmeting: 190 x 55 x 137 cm. In goede staat.
Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.