19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese ladenkast met vijf-en-twintig (25) lades en schap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 56 x 143 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.
Twee-delige Oosterse houtgestoken kist met figuren decors, olifanten. Delen los bij. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 37 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Bugholz café stoelen. Fishel Wien. Circa 1890. Afmeting: 110 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.
Twee goudkleurige houten spiegels met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 86 cm + 75 x 105 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote eikenhouten Twentse dekenkist met vier panelen. Afmeting: 174 x 90 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten spiegel met brons. Circa 1900. Afmeting: 65 x 117 x 5 cm. In goede staat.
Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Willem III eethoek met zes stoelen. Circa 1860. Tafel met gecontourneerd blad. Stoelen met goede groene velours stoffering. Afmeting: 98 x 45 x 45 cm en 77 x 106 x 145 cm. In goede...
Antieke Indonesische houtgestoken naaitafel met ranken, paradijsvogels en draken. Circa 1920. Afmeting: 65 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met messing sierstukken en bruin marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 81 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
Antieke Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: 115 x 55 x 62 cm. In goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Louis Seize halspiegel met originele vergulding. Afmeting: 169 x 56 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast met veel snijwerk en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 140 x 69 x 230 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 105 x 25 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.