This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Engels kamer/haardscherm
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten houtgestoken kamer/haardscherm met handwerk. Afmeting: 155 x 55 x 35 cm. In goede staat.

Antiek Hollandse commode
Starting price 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.

Grote turfkist met beslagen koper
Starting price 150 EUR

Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.

Louis Philippe 1-deurs vitrinekast
Starting price 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.

Broodspinde
Starting price 150 EUR

Antieke vurenhouten spinde met schappen in originele beschildering. Circa 1820. Afmeting: 108 x 91 x 42 cm. In goede staat.

Engelse voltaire
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.

Hollandse Horrix bonheur, mahonie
Starting price 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.

Mahonie bidet commode
Starting price 180 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.

Niervormig bureau, 1900
Starting price 200 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Gestoken minisetje
Starting price 200 EUR

Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.

2x Tafel met 2 stoelen
Starting price 200 EUR

Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.

Barok commode, 18e eeuw
Starting price 200 EUR

Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse secretaire, 1870
Starting price 200 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Antieke secretaire, 1870
Starting price 200 EUR

Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, ca. 1850
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.

Weens kersenhouten kastje
Starting price 200 EUR

Antiek Duits Weens twee-deurs kastje met schappen en messing beslag. Kersenhout fineer op grenenhout. Afmeting: 61 x 82 x 20 cm. In goede staat.

Penantkast
Starting price 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Starting price 200 EUR

Antiek vergulde Louis Philippe spiegel met ornamenten en kroon. Afmeting: 88 x 95 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Starting price 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.

Hollandse vitrinekast
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Engelse eiken side-table
Starting price 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten side-table met twee lades en antiek messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 76 x 53 x 107 cm. In goede staat.

Hollandse empire boekenkast
Starting price 220 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jaloezieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Starting price 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Engelse vitrinekast
Starting price 230 EUR

19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.