Twee 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose borden met prachtige decors, floraal en goud decor. Lichtere bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decors. Twee keer haarlijn, één keer gekrampt. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Duits Hutschenreuther porseleinen figuur met twee reigers. 20e Eeuw. Kunstabteilung, gesigneerd met blindmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinese-Kantonese vaas. Circa 1900. Met bodemmerk, krijgers en salamander decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot op drie pootjes. Met tuin decor. Glazuurchip tuit. Deksel niet compatibel. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinese Kantonese siervazen. Circa 1900. Bovenranden gelijmd of beschadigd. Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws klein Chinees porseleinen trekpotje met florale, goud, en melk en bloed decor. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x 10 x 6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal diverse antieke Hollandse polychrome herdenkingsborden met spreuken. Onder andere: Jugendstil, kolennood, slachtverbod, distributie etc. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels met figuren decor. Circa 1800. Eén schotel heeft haarscheuren. Afmeting: ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse polychrome Fayence sierschotels met florale decors en vogels. Gemerkt N. of Z. Beide borden gekrampt. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Majolica tegeltableau met driemaster, Spaans schip. 12-Pas. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinese schotel met vier tekens bodemmerk, landschappen en peterselie decors. Met zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk MT.: J.J.Oosterbaan, Leeuwarden, jl.:S...
Zes maal Chinees Familie Rose porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier schotels, twee kopjes. Grote kopje heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen figuren. Circa 1900. Eén bodemmerk. Afmeting: 28 - 31 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decors. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Eén grote trekpot, tuit gerestaureerd. Eén oorvaasje met landschap. Eén sierbord met emaille decor. Eén Familie Rose vaas. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goed...