Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...
Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....
Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.
Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...
Scandinavische gematteerde glazen zeeleeuw. Gemerkt met P of T. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 9 x 6 cm. In goede staat.
Een paar Engelse Royal Doulton terracotta kaarskandelaren in Arts & Crafts-stijl. Lambeth. Circa 1920. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Drie oude/antieke Delftse grote sierschotels. Onder andere: Schoonhoven bord, Twente. Een 17e - 18e eeuws gekrampt bord met Chinees decor. En een 19e eeuws bord met Chinees decor, chip. Afmeting: ø 34...
Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén met landschap en pagodes. Eén met tuin en paradijsvogel, kapot. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/goede staat.