Zes stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder andere: Druiven, granaatappel, tulp decor etc. Lichte randschade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Arnhemse platelen Art Nouveau vazen. Haarlijn. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees Familie Rose, Capucijner porselein. 18e Eeuw. Florale decors. Eén trekpot, beschadigd. Drie kop + schotels, twee chips bij schotels. Kopjes goed. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Delftse borden. 17e - 18e Eeuw. Sommige gemerkt. Haarscheur en/of beschadigingen. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, diverse decors. Grote diepe bord, haarscheuren. Eén Imari bord, haarscheur. Twee borden met minimale chips. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In rede...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.
Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met bronzen basement en krijgers decors. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met opgewerkte florale decors. Restauraties en dekseltop los erbij. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese Yixing vazen met draken decors. Afmeting: 33 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom (schaal), met florale decors. Haarscheuren + chips rand. Afmeting: 8 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren decor. Circa 1900. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 x 19 cm ø. In goede staat.
Zeer klein 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen theepotje met florale decors. Afmeting: 6 x 9 x 5,5 cm ø. In goede staat.