H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Avangarde. 20e Eeuw. Verso Russisch gesigneerd. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 42 x 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.
Borrel. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Charles Borrel, Frankrijk. 19e Eeuws wintergezicht met ijspret in vergulde originele lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Italië. Circa 1700. Italiaans Renaissance schilderij met waterval, bergen, dorp in de verte, bomen en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 77 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...
G.J. van Overbeek. Paardenwagen op de Rotterdamse kade in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerin bij spinnewiel. Paneel. Boerin voor huis. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 31 cm en 26,5 x 34 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne figuratieve compositie. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Energie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsonder. Circa 1900. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 54 cm. In goede staat.
J. van Gemert. Puppies in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Evert-Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Tuin met serre. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.