Elegante witgouden ring, 585/000, met een markiesvormige rozet bezet met9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,40 crt SI-P. ø 53 ca 1,5 gram In goede staat
Bloedkoralencollier met antieke geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden applique...
Collier bestaande uit kralen Amethist en Bergkristal, ø 10 mm. Amethistkralen, gefaceteerd, om en om met bergkristalkralen wit en geel met daartussen 50 geelgouden 585/000, stukjes. Het collier is voo...
Collier van citrienkralen met een geelgouden sluiting en hanger, 585/000.Rond geslepen citrienkralen, ø 8 mm, met gouden bolletjes en sluiting. In het midden voorzien van een rechthoekige geelgouden h...
Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. Co, Waltham Mass. ø 45 mm, met witte emaille wijzerplaat en een fraaie guilloche bewerking aan de achterzijde. Werkend. In originele doos.
Geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met S-vormig applique, verder rondom versierd met kleine knoppen 22,5x32 mm, ca 3,8 gram. In goede staat
Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.
Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken
Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervormige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...
Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met strakke 4poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,22 P1-W. ø55. ca 2,3 gram. In goede staat
Zilveren collier, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmet en bollen colliers, getorst bevestigd aan een groot zilveren veeroog. ø 18 mm. Lengte 43 cm. ca 129 gram. In goede staat
Zilveren armband, 925/000 gerhodineerd. Armband bestaand uit 16 ronde schakels met in het midden een witte topaas en daaromheen diverse zirconias. De armband heeft een bakslot en 2 veiligheidsachtjes....
Witgouden solitairring, 585/000, met een diamant. Ring met een 3 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 crt SI-W. ø58 ca 2,1 gram. In goede staat.
Twee geelgouden kapspelden, 585/000, met geschulpte rand versierd met knoppen. ø 12 mm, ca 2,5 gram
Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een tak met bloemen met uitgewerkte bladeren en bloemen bezet met diamanten met een oud slijpsel, gezet in zilver. Grootte 7x2,...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x6,8mm, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 crt...
Geelgouden streekbroche, 585/000, in markiesvorm versierd met 7 zeeuwse knoppen. Grootte 33x18mm. ca 3,7 gram. In goede staat.
Lot met 3 geelgouden trouwringen, 585/000, bolle modellen voorzien van gravuere. ø 55, 61, 65. Totaal ca 12,9 gram. In goede staat
Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een slag en in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting. ca 0,25 ct, P. ø 53 ca 6,00 gram. In goede staat
Armband van koraal en parels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen bloedkoraal, 4 mm, en zoetparels, ø 7mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met in het midden ...