Herman Brood. 1946 - 2001. Jumbo volgens Brood. Zeefdruk op papier. Afmeting: 90 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1821. Damesportret. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 64 cm. In redelijke staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Met boek. Twee meisjes in winterkleding. Pastel op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.
Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse ikoon op zink geschilderd. Met goud decor. Olieverf op zink. Afmeting: 59 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Constantin Stoitzner. 1863 - 1934. Duitse School. Visservolk op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Henk Schuring. '64. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Bomschuiten bij de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Franz Alt 1903. 1821 - 1914. Duitse School. Rotspartij met planten. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.