19e Eeuwse gegraveerde mondgeblazen glazen druivenspoeler met florale decor. Afmeting: 12,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met geslepen band in het midden in een ruitvormige incrustatiezetting een diamant achtkant geslepen, ca 0,03 P1-H. ø 55 ca 1,7 gram. In goede staat
Antiek zilveren zakmes, met opengewerkte zilveren greep met figuren gemaakt voor Jurjen Iskamp ca 1800, voorzien van een zilveren, 925/000, mes Engeland, sheffield Harrison Brothers & Howson. 15 cm, ...
Oude/antieke Oosterse Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Jan van der Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren staaframmelaar, 833/000, met fluitje en 5 bellen, voorzien van ketting. Versierd met graveerwerk. enkele deukjes. totaal ca 51 gram. 13 cm, ketting 55 cm.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Witgouden oorknoppen, 585/000, met saffier en diamant. Ronde oorstekers in het midden bezet met een rond gefacetteerde saffier, totaal ca 0,80 ct, voorzien van een rand met briljant geslepen diamanten...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Prachtige zilver vergulde monstrans, 833/000, vervaardigd door Brom Utrecht. Markiesvormig met gezaagde krullen en deels gekrulde elementen. In het midden bij de hostiehouder zijn 10 briljant geslepen...
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Duitse WO II, Lederen NSAP/SA riem. DRGM Vis/289 AU. Afmeting: L 102 cm. In zeer goede staat.
Acht maal oude wapens. Oosters. Onder andere: Ghurka's en kapmessen. Afmeting: 23 - 57 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Twee oude veldkijkers. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Broco Coated Optics 7 x 50. Eén maal Breaker Cobra Model 750, 8m/988000m. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie maal blanke wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indonesische krissen en één replica Duitse dolk. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.