Twee odeurflaconnen met zilver, 835/000, langwerpige gecontourneerde kristallen flacon met zilveren dop en kraag met graveerwerk, wat gedeukt en een peervormige flaocn op kristallen voet met ruitslijp...
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
Kristallen kaas en boterstolp, versierd et etswerk en voorzien van zilveren knop, 833/000, ø24x20cm en 20x16cm. Enkele kleine chips aan de kaasstolp verder in goede staat
Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Gouden speld, 585/000, met diamant. Reverspeld met een rozet met oud-briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt. P/H ø 8,5mm. ca 1,4 gram. Voorzien van onedele veiligheid. In goede staat
H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
kristallen loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, Gecontourneerde flacon met slijpwerk voorzien van geelgouden kraag en gecontourneerde bolle dop met graveerwerk. ø3x12cm. In goede staat
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, voorzien van een puntbak met een gecontourneerde steel bekroond met een eikel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. 11 cm. totaal ca 110
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.