Bijzondere geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Lantaarnvormige hanger, opengewerkt met rasterpatroon, versierd met knoppen en 4 markiesgeslepen granaten, één beschadigd. Grootte 39x22mm. totaal c...
Zilveren doosje, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met floraal decor op de hoeken en een medaillon in het midden met daarin een camee uit witkoraal. Voorzien van vergulding aan de binnenzijde met va...
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Lot met 5 geelgouden bedels, 585/000, kleine modellen met een hartje, een kinderwagen, dolfijn, beer en een scapulier. 7-10 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Gouden hanger, 800/000, met camee, portugal. Ovale hanger met getorste rand voorzien van een camee met vrouwenportret. 41x26mm. ca 4,3 gram. In goede staat
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor en scharnierend deksel. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.: F:1840. 12,5x7x2,5cm. ca 130 gram. In goede staat
Lot met een spinel, ovaal gefacetteerd, ca 1,18 ct en 3 tanzanieten, ovaal gefacetteerd, Totaal ca 1,82 ct
Geelgouden broche, 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca...
Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat
Platina solitairhanger, 900/000, met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 10 mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...
Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...
Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.