Bijzondere gouden hanger, medaillon, 585/000, met tijgeroog en onyx. Kantelbare hanger met aan een zijde een rechthoekige tijgeroog met een geslepen manfiguur en aan de andere zijde een achtkantig ges...
Lot met 2 ovaal gefacetteerde robijnen, 8,9 ct en 4,52 ct. Voorzien van insluitsels.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude postkaarten, onder andere WO II, 50-er jaren Berlijn. Sportplaatjes divers, onder andere voetbal, Hollandse voetballers, voor-oorlogs etc. Afmeting: 19 x 26 x 13 cm. In redelijk...
S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zwart velouren tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. Met jasseronketting. Schoonhoven. Breedte beugel 10 cm. In zeer goede staat
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Lot zilver bestaande uit een schaaltje met een bewerkte rand met C-voluten, 8x6cm, een kleine peper- en zoutstrooier, rond gefacetteerde model, 22x35 mm, een ovaal specerijenbakje met cannelures en ee...
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...
Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen, in het midden voorzien van een groot zilver, deels verguld kruis bezet met diverse kleurstenen. Het collier is versierd met 12 gouden bolletjes, 585/000. G...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met gematteerde bewerking bezet met 4 brilajnt geslepen diamanten in een 4 poot chaton, totaal ca 0,30 ct. ø 55 ca 4,1 gram.