Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel en spatelheft en parelrand. MT.: A & J.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1890. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Zilveren 830/000 vorkje met fraai opengewerkte steel en zilveren naaipriem met fraaie bloem op steel. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 klontentang met fraaie klauwpoten. Mr. Schoorl - Zilver N.V. Amsterdam/Loenen. Circa 1960. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 kinderlepel met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Jaarletter H, 1917. Lengte: 15,5 cm. Gewicht: circa 29 gr. In goede staat.
Kristallen glaasje op zilveren 835/000 voet. Mr. W. Burger & Zn. - Haarlem. En één kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren 835/000 voet. Mr. M.A.M. v.d. Bersselaar - Udenhout. A...
Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.
Art Deco verchroomde presse papier met afneembaar draaibaar springend hert. Circa 1930. Afmeting: 13 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Lot diversen Aziatica. Onder andere: Vier houtgestoken beelden, dekseldoosje met jade, plaquette, Japanse natuurstenen hanger, groene ketting. Afmeting: 5 - 33 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.