This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Starting price 75 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Starting price 30 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.

Gestoken minisetje
Starting price 200 EUR

Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.

Kroonluchter met prismen pegels
Starting price 100 EUR

Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.

Ongesigneerd, Hermes
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Starting price 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Starting price 100 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers
Result: 90 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruwe bewerking. Oorknoppen met daaronder een gecontourneerde markiesvormige hanger met ruwe bewerking. Lengte 4 cm. ca 2 gram. In goede staat

Kristallen koekschaal met zilver, 1880
Result: 50 EUR

Fraaie geslepen kristallen koekschaal met waaierrand-slijpsels en een zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT.: Kled. J. Held - Amsterdam. Circa 1880. In goede staat.

3 Antieke gravures
Starting price 130 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...

Antieke Duitse wandschotel 1701
Result: 45 EUR

Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

20 Aanstekers
Result: 40 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.

Zilveren suikerbak, 1846
Starting price 220 EUR

Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...

Empire kastje, 1820
Result: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Result: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Starting price 70 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1880
Result: 35 EUR

Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Starting price 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Starting price 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten theestoof, 18e eeuw
Result: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.

2x Bevrijdings kalenders
Starting price 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Starting price 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.