This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

2 Melkglazen boterpotjes
Result: 275 EUR

Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...

Zilveren suikerschep, 1920
Result: 20 EUR

Zilveren suikerschep. Bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijprokende man. Gevlochten steel, bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT. Nederlands gekeurd. Circa 1920. Lengte:...

Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910
Starting price 30 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....

Gouden Collier
Result: 270 EUR

Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat

Gouden choker met parel
Result: 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met zilveren opleg in Victoriaanse stijl bezet met diamanten met oud slijpsel en cultivé parels. Bevestigd aan een geelgouden ankercollier. 45 cm. ca 12,5 gram. In zeer goe...

Antiek zilveren theebus
Result: 190 EUR

Antiek zilveren theebus met gedreven florale afbeeldingen en theedrinkende heer en dame. Deksel met gedreven afbeelding van een vogelpaartje. Deksel is tevens te gebruiken als maatbekertje. Diverse ps...

Omvangrijk zilveren bestek
Starting price 1.500 EUR

Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...

Witgouden oorknoppen met saffier en diamant
Starting price 480 EUR

Witgouden oorknoppen, 585/000, met saffier en diamant. Ronde oorstekers in het midden bezet met een rond gefacetteerde saffier, totaal ca 0,80 ct, voorzien van een rand met briljant geslepen diamanten...

Gouden horloge IWC
Result: 1.250 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....

Duitse SS-band WO II
Result: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Lot militaria, riemen, hulsen etc.
Result: 30 EUR

Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulzen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.

Militaire Engelse draagtas 1918
Starting price 30 EUR

Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.

USA Militaire riem
Starting price 30 EUR

USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.

2x Bevrijdings kalenders
Starting price 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Kampf messer WO II
Starting price 100 EUR

Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
Starting price 200 EUR

Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw
Result: 80 EUR

19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.

Antieke trommel revolver
Result: 85 EUR

Antieke trommel revolver met graveringen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Oude veldkijkers
Starting price 40 EUR

Twee oude veldkijkers. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Broco Coated Optics 7 x 50. Eén maal Breaker Cobra Model 750, 8m/988000m. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Lot Oosterse wapens, 5x
Result: 110 EUR

Vijf maal Oosterse wapens. Onder andere: Eén grotere Ghruka, twee bijlen etc. Afmeting: 42 - 88 cm. In goede staat.

Antieke bajonet 1874
Starting price 100 EUR

Antieke 19e eeuwse bajonet. Gedateerd 1874. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.

Bronzen kijker van tankgeschut
Result: 250 EUR

Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.

3x Oud keramiek/porselein
Starting price 60 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

3x Antiek koperwerk, 1900
Result: 30 EUR

Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.