Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Groot lot diverse oude postkaarten, onder andere WO II, 50-er jaren Berlijn. Sportplaatjes divers, onder andere voetbal, Hollandse voetballers, voor-oorlogs etc. Afmeting: 19 x 26 x 13 cm. In redelijk...
Zwart velouren tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. Met jasseronketting. Schoonhoven. Breedte beugel 10 cm. In zeer goede staat
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...
Bijzondere gouden hanger, medaillon, 585/000, met tijgeroog en onyx. Kantelbare hanger met aan een zijde een rechthoekige tijgeroog met een geslepen manfiguur en aan de andere zijde een achtkantig ges...
S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Lot met 2 ovaal gefacetteerde robijnen, 8,9 ct en 4,52 ct. Voorzien van insluitsels.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...
Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen, in het midden voorzien van een groot zilver, deels verguld kruis bezet met diverse kleurstenen. Het collier is versierd met 12 gouden bolletjes, 585/000. G...
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Kristallen tazza en bonbonniere op zilveren voet, 833/000. Tazza voorzien van kristallen ronde schotel met ruitslijpel en rand geplaatst op een ronde zilveren voet met randen. ø23x18cm, en een ovale k...
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.