Antieke Duitse blikken speelgoed station. Gemerkt Foreign. Circa 1930. Afmeting: 21 x 24 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees Mahjong spel met benen speelstukken. In houten kist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse schildpadpoppen met gelede lichamen en kleertjes. Liselotte en Bebi bub. Gelimiteerde oplage. Afmeting: circa 50 - 52 cm. In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Steiff leeuw met 'Knopf im Ohr'. Mohair met glazen ogen. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.
Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Grote oude Duitse Steiff tijger, met Knopf im Ohr. Circa 1930 - 1950. Glazen ogen, gestikte neus. Afmeting: 80 cm. In goede staat.