Grote kristallen Leerdam vaas. Dikwandig. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote Lalique-stijl pers glazen bewerkte vaas met rondom figuren decor. Jaargetijden. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse kristallen vrijmetselaars bokaal met prieelen en florale slijpsel. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse gegraveerde mondgeblazen glazen druivenspoeler met florale decor. Afmeting: 12,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude groene kristallen facetgeslepen bonbonniere op hoge voet met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met ruitslijpsel en opstaande rand voorzien van zilveren rand met parel. Voorzien van restauratie. ø24x22cm. In redelijke staat.