Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Lot glas. Onder andere: Zes dessert kommen (vingerkommen) en een kaasstolp Kristal Unie Maastricht. Afmeting: 12,5 - 17 cm. In goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Zes kristallen Swarovski beeldjes. Onder andere met doosje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau geetste glazen schenkkan met vernikkeld montuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kan met net-structuur. Loetz-stijl. Circa 1915. Vernikkeld montuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Vier antieke gegraveerde glazen karaffen. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Vijf-delige antieke kristallen menage-set. Ruitkristal. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee antieke kristallen gember dekselcoupes met amandelslijpsels. Eén minimale chip. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: 31 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...