Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...
Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse geetste karaffen met landgoed, wild decor en monogrammen. Afmeting: 30 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude Jugendstil glazen oorschaal met florale decor. Mat. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: circa 5,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke waaier-kristallen karaffen. Afmeting: 30 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kan met net-structuur. Loetz-stijl. Circa 1915. Vernikkeld montuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke karaf met geetste bewerking met cartouches, voluten en floraal decor. Voorzien van zilveren montuur met floraal motief. ø12x34cm. Karaf is voorzien van wat aanslag, verder in zeer goede staat
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Art Nouveau geetste glazen schenkkan met vernikkeld montuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen tafelsets. Eén maal roomstel, één maal karaffenset. Minimale chips + één haarscheur (kleine set). Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote glazen designvaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: 32 x 26 cm ø. In goede staat.
Vijf-delige antieke kristallen menage-set. Ruitkristal. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: 31 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek kristal amandelgeslepen. Bestaande uit: Twee stopkaraffen, één gemberpot (chips), één stopfles. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Negen keramieken onderzetters met kersentak decor en een set van twaalf kristallen onderzetters. Circa 1920. Afmeting: ø 8 - 26 cm. In goede staat.
Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.